SP1 Aktualności wtorek, 18 czerwca 2019

Logo Librus

Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

logo FAR

Odsłon : 8194107
Sukces Dominiki PDF Drukuj Email

Dominika Sereda z klasy 5 c została brązową medalistką podczas Zawodów Akrobatycznych z okazji Dnia Dziecka w Sulechowie (16.06.2019 r.) Gratulacje!

fot. Tomasz Sereda

Happening - Stop używkom PDF Drukuj Email

Dnia 6 czerwca kl1B i kl.1C wzięły udział w Happeningu pod hasłem Stop używkom.Organizatorem imprezy programu profilaktycznego był Urząd Miasta.Impreza rozpoczęła się przed Ratuszem Miasta, pokazem strojów, okrzykami i hasłami na plakatach, następnie odbyła się prezentacja wszystkich szkół deptakiem miasta. Całość uświetnił występ akrobatyczny uczniów. Podsumowaniem imprezy były piękne albumowe książki i dyplom, jakie otrzymaliśmy dla szkoły.
Irena Wiącek, Ewa Witkowska

fot. Irena Wiącek

Pyry, bejmy, bimba, kociamber, klapiok, tej! - wycieczka do Poznania PDF Drukuj Email

13 czerwca klasy 4a, 6b, 6c oraz 7b wraz z wychowawcami wybrały się do stolicy Wielkopolski – Poznania. Odwiedziliśmy stadion INEA, na którym odbyły się rozgrywki EURO 2012 i dowiedzieliśmy się wiele ciekawych informacji na temat poznańskiej drużyny piłkarskiej Lech Poznań. Następnie wybraliśmy się do Rogalowego Muzeum Poznania na warsztaty z pieczenia Rogali Świętomarcińskich, a także poznaliśmy bliżej historię Poznania oraz gwarę poznańską. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat czeladnika :-) Ostatnim punktem wycieczki była interaktywna wystawa w Skoda Auto Lab, gdzie doświadczyliśmy typowe sytuacje drogowe na symulatorach (w tym dachowania) oraz uczestniczyliśmy w ciekawych prelekcjach na temat bezpieczeństwa na drodze.
Katarzyna Maciejak
Bożena Masłowska
Edyta Pawlus
Karolina Wojtiuk
fot. K. Maciejak

Wycieczka szkolna do Krakowa PDF Drukuj Email

3-5 czerwca uczniowie z klasy 6c, 7a, 7c, 8a, 8b i 8d zwiedzali Kraków i okolice. W programie była m.in.: wizyta w Ojcowskim Parku Narodowym, kopalni soli w Wieliczce oraz oczywiście piękne miasto Kraków :-)
Agnieszka Mierzejewska
Edyta Pawlus
Sławomir Pawłowicz

fot. A. Mierzejewska

Sukces Mileny w konkursie skrzypcowo-altówkowym PDF Drukuj Email

Milena zdobyła drugie miejsce (pierwszego miejsca nie przyznano). Zdobyła Nagrodę dla najlepszego uczestnika konkursu oraz Nagrodę specjalną.
Sławomir Wójtowicz

fot. Sławomir Wójtowicz