• Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach

  Witamy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach. Oferujemy naukę w nowoczesnej placówce edukacyjnej. Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dobrze wyposażone gabinety, dwie pracownie komputerowe z…

  Więcej
 • XXX – lecie

  1 września 2015 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed Szkołą Podstawową nr 1 im. F. Chopina w Żarach zebrali się szacowni goście – p. Danuta Madej, burmistrz miasta…

  Więcej
Więcej w Najnowsze

Z ostatniej chwili

Aktualności


 • Lekcja chemii w 3a

  Dnia 19 maja 2022r.  klasa 3a miała okazję uczestniczyć w ciekawej lekcji pokazowej z chemii, która odbyła się w gabinecie chemicznym. Lekcję dla uczniów z klasy 3a przygotowała Pani Agata…

 • CAŁE ŻARY CZYTAJĄ DZIECIOM

  16 maja 2022 r. w Oddziale dla Dzieci rozpoczęła się akcja – CAŁE ŻARY CZYTAJĄ DZIECIOM. W tym roku z najmłodszymi czytelnikami spotkają się bibliotekarki z żarskich szkół podstawowych.W tym…

 • XVI Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania Czyt*As

  Wyniki XVI Międzyszkolnego Turnieje Pięknego Czytania Czyt*As organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. 1 miejsce zajęłaAgata Olech z klasy 3a w kategorii wiekowej klasy 3-42 miejsce zajęłaMaja Płóciennik z klasy…

 • Jadłospis 23-27 maja

 • BAJKOWY POCIĄG

  18 maja 2022r. gościliśmy w naszej szkole aktorów Teatrzyku Retro z Łęknicy, którzy zaprosili uczniów klas I- III w bajkową podróż. Aktorzy z wielką pasją i zaangażowaniem zaprezentowali fragmenty wielu…

 • Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom konkursów przedmiotowych

  Szanowni Państwo!Drodzy Uczniowie! 17 maja w sali widowiskowej LUNA odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów uczniom, którzy zdobyli najwyższy laur, jaki może zdobyć uczeń szkoły podstawowej, a mianowicie zostali…

 • SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!

  Bartosz Olechno i Dawid Kisielewski z klasy 8 b wzięli udział w konkursie organizowanym przez Sejm RP. SDiM to projekt edukacyjny realizowany przez Kancelarię Sejmu od 1994 roku. Konkurs jest…

 • ZŁOTE PIÓRO – POTYCZKI ORTOGRAFICZNE

  ZŁOTE PIÓRO – POTYCZKI ORTOGRAFICZNE to konkurs międzypowiatowy, którego etap REJONOWY odbywa się w naszej szkole od lat.Po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, 13 maja 2022 r. potyczki odbyły się po…

 • WYCIECZKA DO JEZIOR WYSOKICH- Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

  Dnia 13 maja 2022r. (piątek) uczniowie klasy 4 a i 4 b uczestniczyli w wycieczce do Jezior Wysokich, tym samym wzięli udział w zajęciach edukacyjno-przyrodniczych – prowadzonych przez doświadczonych leśników-…


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

maj 2022
czerwiec 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content